Naujienos

Data:2010-12-06
Antraštė:Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra rems mokslo ir verslo atstovų dalyvavimą tarptautiniuose Europos technologijų platformų ir paraiškų rengimo renginiuose
Santrauka:

Nuo 2010 m. gruodžio mėn. mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) pradeda vykdyti dvi naujas veiklas pagal administruojamą ES struktūrinių fondų projektą „Tyrėjų kompetencijos ugdymas“ TYKU.

Tekstas:

Pagal vieną iš jų, bus remiamas dalyvavimas Europos technologijų platformų (ETP) veiklose, o pagal antrąją – skiriama parama MITA administruojamų tarptautinių programų (7BP, EUREKA, EUROSTARS ir kt.) dalyviams vykti į tikslinius susitikimus, skirtus projektų paraiškoms rengti. Abiejų šių veiklų galimybėmis galės pasinaudoti Lietuvos tyrėjai tiek iš viešojo, tiek iš ir privataus sektoriaus.
2011 metais šioms veikloms numatyta skirti apie 98 tūkst. litų: iš jų 62,8 tūkst. litų ETP dalyvių ir 35,3 tūkst. litų MITA administruojamų programų dalyvių komandiruotėms.
Dėl informacijos galima kreiptis į TYKU projekto vadovę Laimą Bagdonavičienę, tel. 8 5 2644715, laima.bagdonaviciene@tpa.lt.

Informacijos šaltinis: http://www.tpa.lt