Naujienos

Data:2016-03-10
Antraštė:Seminaras būsimiems pareiškėjams, ketinantiems teikti paraiškas pagal LR švietimo ir mokslo ministerijos ir LR sveikatos apsaugos ministerijos planuojamas priemones
Tekstas:

Europos socialinio fondo agentūra organizuoja informacinį praktinį seminarą būsimiems pareiškėjams, turintiems patirties – tiems, kurie yra pildę paraiškų ar įgyvendinę Europos socialinio fondo projektų, ketinantiems teikti paraiškas pagal LR švietimo ir mokslo ministerijos ir LR sveikatos apsaugos ministerijos planuojamas priemones. Priemones galite rasti čia.

Numatoma seminaro tema „2014–2020 m. laikotarpio paraiška ir jos pildymas“
Seminare bus:
pristatoma nauja paraiškos forma
aptariamas projekto loginis pagrindimas ir jo pasikeitimai
praktiškai pildomos imitacinės paraiškos svarbiausios dalys
informuojama apie biudžeto kategorijas, tinkamų finansuoti projekto išlaidų rūšis
aptariami supaprastinti išlaidų apmokėjimo būdai (pvz., fiksuoti įkainiai, sumos)
esant poreikiui pildomas vienas iš privalomųjų paraiškos priedų – PVM klausimynas.

Seminaras vyks 2016 m. kovo 31 d. Vilniuje, viešbutyje „Artis“, Totorių g. 23. Į seminarą kviečiame registruotis ne daugiau nei 2 asmenis iš planuojamo vieno projekto. Tikslų seminaro laiką bei darbotvarkę užsiregistravusiems dalyviams pranešime asmeniškai elektroniniu paštu.

Registracija į seminarą yra privaloma. Registruotis galite iki 2016 m. kovo 22 d., užpildę žemiau esančią dalyvio anketą.
Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis telefonais: (8 5) 241 3163, (8 5) 250 0682 arba el. paštu: ada.cepukenaite@esf.lt ir kristina.vencevice@esf.lt

Šaltinis: http://www.esf.lt/lt/events/view/id.594/