Naujienos

Data:2016-02-03
Antraštė:Kviečiame į informacinius seminarus apie „MEDIA“ finasavimo schemas
Tekstas:

Šiuo metu yra atviri ES programos „Kūrybiška Europa“ MEDIA paprogramės kvietimai teikti paraiškas paramai video žaidimų vystymui, auditorijos plėtros ir kino raštingumo projektams. Kviečiame į informacinius seminarus norinčius sužinoti daugiau informacijos ir/ar teikti paraiškas „Auditorijos plėtra" ir „Video žaidimų vystymas" schemoms, kurių paraiškų terminas yra 2016 m. kovo 3 d.

Daugiau informacijos apie schemas galite rasti: kurybiskaeuropa.eu/media/finansavimo-schemos

Seminaras „Video žaidimų vytymas"
Data: 2016 m. vasario 4 d. (ketvirtadienis) 13.00 val.
Seminare bus paaiškinta, kaip pildyti paraiškos formą, kokie ją lydintys privalomi dokumentai. Pateiksime sėkmingai finansuotų tarptautinių projektų pavyzdžių.
Registracija.

Vieta: Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje Europos informacijos centras, Gedimino pr. 16, (įėjimas iš Vilniaus g. pusės) Vilnius.

Negalinčius dalyvauti seminare, maloniai kviečiame susisiekti su mumis ir susitarti dėl individualios konsultacijos kitu laiku.

Daugiau informacijos:
„Kūrybiškos Europos“ biuro Lietuvoje MEDIA skyriuje
Lietuvos kino centre
kurybiskaeuropa.eu/media
el. p. media@kurybiskaeuropa.eu
+37052130643

Seminaras „Auditorijos plėtra"
Data: 2016 m. vasario 1 d. (pirmadienis) 13.00 val.
PROGRAMA:
13.00 - 14.00 Eva Brazdžionytė „Kūrybiška Europa“ MEDIA paprogramės „Auditorijos plėtra" schemos reikalavimai ir sėkmingai paremtų tarptautinių projektų pavyzdžiai.
14.00 - 14.20 Gintė Žulytė „Moving Cinema" projekto koordinatorė, kinotyrininkė (VŠĮ “Meno avilys”).
„Kino gestai“ (Moving Cinema. Methodologies, Strategies and Tools for Children and Young People to Appreciate European Films and Become an Active Audience) – „Meno avilio“ drauge su kolegomis iš kino organizacijų „A Bao A Qu“ (Ispanija) ir „Os Filhos de Lumière“ (Portugalija) įgyvendinamas kino edukacijos projektas, kuris jau antrus metu sėkmingai gauną finansavimą iš „Kūrybiška Europa“ MEDIA paprogramės „Auditorijos plėtra" finansavimo schemos.

Šaltinis: http://kurybiskaeuropa.eu/media/naujienos/kvieciame-i-informainius-seminarus-apie-media-finasavimo-schemas