Naujienos

Data:2016-01-22
Antraštė:„STEP Beyond“ dotacijos menininkų kelionėms
Tekstas:

Europos kultūrinis fondas (EKF) yra nepriklausoma, beveik 60 metų Europoje veikianti įstaiga, įsikūrusi Olandijoje. Ji inicijuoja ir remia kultūrinius mainus bei kūrybinę išraišką Europoje. EKF suteikia dotacijas augantiems menininkams ir kultūros darbuotojams, norintiems tyrinėti ir dalintis požiūriais, įgūdžiais bei įkvėpimais. „STEP Beyond“ finansuoja perspektyvius menininkus bei kultūros darbuotojus, pirmenybę teikiant asmenims iki 35 metų ir / arba tiems, kurių karjera netrunka ilgiau nei 10 metų, keliaujant tarp ES ir su ja besiribojančiose šalyse.
Kas gali dalyvauti?
Bet kokios meno ar kultūros disciplinos menininkai ir kultūros darbuotojai (individualūs arba atstovaujantys nepriklausomą kultūrinę ar meninę organizaciją) yra tinkami kreiptis dėl dotacijos. EKF pirmumą teikia perspektyviems menininkams bei profesionaliems kultūros darbuotojams, kurie neturėjo galimybių keliauti ir dar nėra įsitvirtinę. Taigi pirmenybė suteikiama 18–35 m. asmenims / arba tiems, kurių profesionali karjera mene bei kultūroje netrunka ilgiau nei 10 metų. Prašymai turėtų būti pateikti Europoje arba jos kaimynystėje. Pamatyti tinkamų šalių sąrašą gali čia.
Dotacija
Dotacijos suma, priklausomai nuo kelionės, svyruoja nuo 250 Eur iki 700 Eur.
Kaip kreiptis?
Šiai dotacijos programai galutinio termino nėra, tad kreiptis galima bet kuriuo metu, tačiau ne vėliau nei vieną mėnesį prieš suplanuotą kelionę. Pateikti savo paraišką galima čia.

Šaltinis: http://www.zinauviska.lt/lt/kas-naujo/naujienos/step-beyond-dotacijos-menininku-kelionems-2016-12-31-5540