Naujienos

Data:2016-01-08
Antraštė:Kvietimas į atvirų durų dienas ir konsultacijas apie „ERASMUS+“ jaunimo sritį
Tekstas:

Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūra kviečia organizacijų atstovus, planuojančius teikti paraiškas 2016 m. vasario 2 d. terminui, atvykti į atvirų durų dienas ir konsultuotis. Organizuosime atskiras konsultacijų dienas, skirtas 1 pagrindinio veiksmo veikloms – jaunimo mainams, Europos savanorių tarnybai ir jaunimo darbuotojų mobilumui. Taip pat kviesime į informacinę dieną apie strategines partnerystes ir struktūrinio dialogo projektų konsultacijas.

Konsultacijų dienos bus organizuojamos klausimų – atsakymų principu, todėl turėsite galimybę individualiai konsultuotis su projektų koordinatoriais aktualiomis temomis. Konsultacijų metu nebus * skaitomi pranešimai apie „Erasmus+“ programos galimybes. Projektų koordinatoriai atsakys į konkrečius klausimus dėl mobilumo projektų (KA1) paraiškų pildymo ir pateikimo.

  • galėsite išgirsti pranešimus apie Europos savanorių tarnybą ir jaunimo mainus tam skirtų atvirų durų renginių metu.

Iki konsultacijų dienų kviečiame susipažinti su „Erasmus+“ programos vadovu, paraiškų formomis ir Techniniu vadovu elektroninių paraiškų pildymui.

Visos konsultacijos ar pristatymai vyks Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūroje, adresu Pylimo g. 9-7, Vilnius. Į visas konsultacijas ar pristatymus būtina užsiregistruoti.

Sausio 12 d. 10 val. Europos savanorių tarnybos pristatymas. Vilnius. Registruotis.
Sausio 12 d. 13.30 Atvirų durų diena apie Europos savanorių tarnybą. Vilnius. Registruotis.
Sausio 13 d. 10 val. Atvirų durų diena apie Struktūrinio dialogo projektus. Vilnius. Registruotis.
Sausio 13 d. 14 val. Atvirų durų diena apie Jaunimo darbuotojų mobilumą. Vilnius. Registruotis.
Sausio 14 d. 14 val. Atvirų durų diena apie Jaunimo mainus. Vilnius. Registruotis.
Sausio 15 d. Informacinė diena apie Strategines partnerystes (jaunimo srityje). Vilnius.

Registruotis galima per šią nuorodą: http://erasmus-plius.lt/renginys/informacine-diena-apie-strategines-partnerystes-119

Šaltinis: http://erasmus-plius.lt/naujiena/kvieciame-i-atviru-duru-dienas-ir-konsultacijas-apie-erasmus-jaunimo-sriti-241?utm_campaign=Atviros%2Bdurys%2B%257C%2B20160108_568f68cf5d24f61dfacd21f1&utm_medium=email&utm_source=newsletter