Naujienos

Data:2015-11-19
Antraštė:Lapkričio 27 d. vyks programos „Horizontas 2020“ socialinio iššūkio „Sveikata, demografiniai pokyčiai ir gerovė“ informacinė diena
Tekstas:

Lietuvos mokslo taryboje 2015 m. lapkričio 27 d. 12.30 val. vyks mokslinių tyrimų ir inovacijų programos „Horizontas 2020“ socialinio iššūkio „Sveikata, demografiniai pokyčiai ir gerovė“ informacinė diena.

Renginio tikslas – pristatyti visuomenės iššūkio „Sveikata, demografiniai pokyčiai ir gerovė“ 2016–2017 m. darbo programą ir paskelbtus kvietimus teikti paraiškas. Svarbiausią pranešimą skaitys Europos Komisijos atstovė dr. Virginija Dambrauskaitė. Taip pat etikos klausimus projektuose sveikatos temomis pristatys „Horizontas 2020“ paraiškų vertintoja prof. Diana Obelienienė iš Lietuvos sveikatos mokslų universiteto. Preliminari renginio programa.

Informacinė diena skirta sveikatos bei informacinių technologijų srities mokslo, verslo ir viešojo sektoriaus atstovams. Atkreipiame dėmesį, kad socialinių mokslų srities tyrėjų dalyvavimas yra aktualus teikiant visų „Horizonto 2020“ visuomenės iššūkių paraiškas. Be to, visuomenės iššūkiui „Sveikata, demografiniai pokyčiai ir gerovė“ yra priskirtos 7-osios bendrosios programos „Informacinių ir ryšių technologijos“ srities „E–sveikata“ temos.

Kvietimų tematikas galite rasti Dalyvių portale.
Registruotis į renginį prašome elektroniniu būdu http://registracija.lmt.lt iki lapkričio 26 d.

Daugiau informacijos – Jurgita Stonytė tel. (8 5) 261 8530, e. p. jurgita.stonyte@lmt.lt
Šaltinis: http://www.lmt.lt/lt/naujienos/sve_infodiena_2015.html