Naujienos

Data:2015-08-17
Antraštė:Ozolnieki apskrities taryba (Latvija) ieško partnerių Miestų tinklų projektui
Tekstas:

Ozolnieki Apskritis buvo įkurta 2003 m. po to kai Ozolnieki ir Cenas parapijos buvo sujungtos. Apskrities administracinis centras yra įsikūręs Ozolnieki miestelyje. Šiuo metu apskrityje gyvena apie 10 628 gyventojų, kurių skaičius kas metai pastebimai didėja. Dėl sparčios plėtros apskrityje, vietos valdžia kasmet investuoja daug lėšų į infrastruktūros, švietimo, sporto ir kultūros plėtrą.

Šiuo metu Ozolnieki apskrities taryba ieško partnerių Miestų tinklų projektui (terminas rugsėjo 15 d.), kuriuo bus siekiama atsinaujinti ir keistis patirtimi, idėjomis, organizuojant diskusijas, seminarus, pasitarimus, dalinantis geriausios praktikos pavyzdžiais bus siekiama atskleisti potencialius būdus, kaip paremti naujai verslą kuriančius vietos verslininkus.

Įvairių suinteresuotųjų šalių nariai, įskaitant savivaldybių atstovus, naujai įsteigtų ir jau veikiančių verslų, pilietinių visuomeninių organizacijų ir vietos bendruomenių nariai bus kviečiami dalyvauti nacionaliniuose ir tarptautiniuose renginiuose (seminaruose ir dirbtuvėse, diskusijose besikeičiant patirtimi ir sėkmės istorijomis, vizituose, siekiant pristatyti geriausios praktikos pavyzdžius, viską vainikuos baigiamoji konferencija). Į projektą planuojama įtraukti 4 skirtingų Europos miestų savivaldybes.

Daugiau informacijos apie projektą, organizaciją bei kontaktai: http://pilieciams.eu/data/files/networks_of_towns_latvia_ozolnieki.pdf

Šaltinis: http://pilieciams.eu/naujienos/ozolnieki-apskrities-taryba-latvija-iesko-partneriu-miestu-tinklu-projektui