Naujienos

Data:2015-07-13
Antraštė:Fotokonkursas „Pasaulis tavo akimis“! Laimėk kelionę!
Tekstas:

Koks konkurso tikslas?
Šių - Europos metų vystymuisi - proga išrinkti fotografijas, lydimas aprašytos istorijos, kurios atskleistų, kaip gyvena ir su kuo susiduria žmonės besivystančiose šalyse. Siųskite fotografijas ir aprašymus toliau išvardintomis ir kitomis su vystomuoju bendradarbiavimu susijusiomis temomis: žmogaus teisės (įskaitant ir socialines bei ekonomines), švietimas, saugumas, maisto sauga, taika ir konfliktai, migracija, lygios moterų ir vyrų teisės, pilietinė visuomenė, urbanizacija, švari ir sveika aplinka, klimato kaita, darbo ir gyvenimo sąlygos.

Kada konkursas vyks?
Konkursas vyks iki rugsėjo 1 d. (imtinai).

Kas gali dalyvauti konkurse?
Konkurse gali dalyvauti visi norintys asmenys, tiek fotografijos mėgėjai, tiek profesionalai, kuriems konkurso pradžios dieną yra suėję 18 metų, ir kurie yra nuolatiniai ar ilgalaikiai Lietuvos gyventojai.

Kaip dalyvauti konkurse?
3 - 6 nuotraukas su išsamiai aprašyta istorija reiktų siųsti el. paštu konkursas@pagalba.org.

Kokie prizai laukia nugalėtojų?
Pirmosios vietos nugalėtojas (-a) bus apdovanota kelione į vieną iš Afrikos ar Azijos šalių. Kelionė bus organizuojama konkurso rengėjų, su tikslu geriau susipažinti su vienos iš besivystančių šalių aktualijomis. Visos kelionės išlaidos bus apmokėtos.
Antrosios vietos laimėtojui (-ai) bus įteiktas 300 eurų kuponas fototechnikos prekėms įsigyti.
Užėmęs trečiąją vietą asmuo gaus pakvietimus dviems į „Gera muzika gyvai“ organizuojamus pasaulio muzikos ir bliuzo koncertus Vilniuje arba Kaune 2015-2016 rudenį, žiemą ir pavasarį.
Paskatinamaisiais prizais taip pat bus apdovanojami kiti Komisijos atrinkti dalyviai.
Kur bus eksponuojamos atrinktos fotografijos?
Pirmosios vietos nugalėtojo (-os) geriausia fotografija keliaus į tarptautines parodas Estijoje, Jungtinėje Karalystėje, Latvijoje ir Slovakijoje.
Pirmosios, antrosios ir trečios vietų nugalėtojų bei kitos konkurse dalyvavusios atrinktos fotografijos – istorijos bus eksponuojamos parodose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei mažesniuose Lietuvos miestuose 2015 m. rudenį.
Nugalėjusios, taip pat konkurso organizatorių atrinktos fotografijos bus viešinamos 15min, http://www.pagalba.org , organizatorių paskyrose socialiniame tinkle Facebook.

Kas rinks nugalėtojus?
Nugalėtojus rinks speciali komisija sudaryta iš vystomojo bendradarbiavimo ekspertų. Joje: Julius Norvila, AidWatch stebėtojas, Augustas Čičelis, Lygių galimybių plėtros centro ekspertas, Gediminas Andriukaitis, festivalio Nepatogus kinas organizatorius, Rūta Šimonytė, fotografė ir http://www.easyfoto.lt įkūrėja, Judita Akromienė, viešosios įstaigos „Europos namai“ direktorė, 15min.lt rubrikos www.pasauliskišenėje.lt redaktorė Raimonda Mikačiūtė, fotografas ir keliautojas Tomas Tumalovičius.
Komisija atrinks fotografijas, atsižvelgdama į jų bei aprašymo originalumą, kūrybingumą, konkurso tikslo bei sąlygų atitikimą, išpildymo kokybę ir bendrą estetinį bei turinio įspūdį.

Šaltinis ir nuorodos į dokumentus: http://www.pagalba.org/lt/nnvbo_platformos_naujienos/fotokonkursas_pasaulis_tavo_akimis_laimek_kelione