Naujienos

Data:2015-07-07
Antraštė:Skelbiamas paraiškų priėmimas į Tarptautinius nekilnojamojo paveldo statinių išsaugojimo kursus
Tekstas:

Tarptautinis kultūros vertybių konservavimo ir restauravimo studijų centras ICCROM skelbia paraiškų priėmimą į Tarptautinius nekilnojamojo paveldo statinių išsaugojimo ir konservavimo kursus, kurie vyks 2016 m. kovo 4 - balandžio 29 d. Romoje, Italija.

Mokymų tikslas – suteikti praktinių žinių nekilnojamojo paveldo statinių išsaugojimo specialistams ir vadovams, pristatyti techninius sprendimus platesniame statinių išsaugojimo ir konservavimo kontekste, siekiant į juos įtraukti į planavimo ir valdymo procesus.

Paraiškas teikti kviečiami įvairių sričių specialistai, turintys ne mažiau kaip 4 metų praktinio darbo patirtį nekilnojamojo paveldo statinių išsaugojimo ir konservavimo srityje: architektai, archeologai, inžinieriai, planuotojai, vadovai ir kiti specialistai, turintys galimybę įtakoti praktinius procesus.

Mokymai vyks anglų kalba, todėl visi kandidatai turi gerai mokėti profesinę anglų kalbą.

Kursų kaina – 900 EUR

Kelionės ir gyvenimo išlaidas dalyviai apsimoka patys (minimalios išlaikymo išlaidos - nakvynė ir maitinimas Romoje per visą mokymų laikotarpį sudarytų apie 3 000 EUR), todėl kandidatai raginami ieškoti finansavimo šaltinių savo šalyse. Priklausomai nuo finansavimo galimybių, kursų organizatoriai galbūt galės suteikti stipendijas atrinktiems kandidatams, kuriems nepavyks gauti reikiamo finansavimo.

Paraiškos pateikimo terminas – iki 2015 m. rugpjūčio 28 d.

Daugiau informacijos rasite čia: http://www.kpd.lt/uploads/EN/News/Course%20Announcement%20CBH16.pdf
Šaltinis: http://www.kpd.lt/news/1905/158/Skelbiamas-paraisku-priemimas-i-Tarptautinius-nekilnojamojo-paveldo-statiniu-issaugojimo-kursus.html