Naujienos

Data:2015-05-22
Antraštė:Kvietimas dalyvauti programos „Horizontas 2020“ mokymuose
Tekstas:

Maloniai kviečiame į mokymus „Dalyvavimas programoje „Horizontas 2020“ – praktiniai aspektai“, kurie vyks 2015 m. birželio 18–19 d. Lietuvos mokslo taryboje, Gedimino pr. 3, Vilnius.

Mokymai yra skirti Lietuvos tyrėjams, teikusiems ir ketinantiems teikti „Horizontas 2020“ paraiškas. Mokymuose bus pristatyta programos koncepcija, nauji finansavimo instrumentai, teisiniai ir finansiniai klausimai, įmonių vaidmuo programoje ir socialiniai aspektai. Taip pat bus konsultuojama, kaip parengti sėkmingą paraišką, kaip aprašyti planuojamų rezultatų poveikį.

Mokymus ves Vokietijos konsultacinės įmonės „Eurida Research Management“ vadovė Rita Clancy, turinti patirties rengiant ankstesnių ES bendrųjų programų, „Horizontas 2020“, „Eurostars“, „Life+“, „Eko inovacijos“ ir iniciatyvos „Naujoviški vaistai“ paraiškas bei mokymus.

Mokymai vyks anglų kalba. Preliminari mokymų programa.

Mokymų dalyvių skaičius ribotas, todėl norinčius dalyvauti maloniai prašome registruotis iki birželio 12 d. elektroniniu būdu. Apie mokymų dalyvių atrankos rezultatus informuosime asmeniškai elektroniniu paštu.

Išsamesnę informaciją apie mokymus teikia Jurgita Stonytė e. p. jurgita.stonyte@lmt.lt, tel. (8 5) 261 8530.