Naujienos

Data:2013-02-09
Antraštė:Ūkio ministerija kviečia teikti pasiūlymus dėl jaunimo darbo didinimo
Tekstas:

Ūkio ministerija kviečia jaunimo organizacijas ir suinteresuotus asmenis teikti pasiūlymus dėl jaunimo darbo ir verslumo didinimo. Pasiūlymų ir nuomonių Ūkio ministerija laukia iki 2013 m. kovo 6 d.

Pateikti pasiūlymai bus apibendrinti ir pateikti darbo grupei užimtumo politikos klausimams koordinuoti, kuri artimiausiu metu bus sudaryta Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko potvarkiu. Taip pat į gautus racionalius pasiūlymus bus atsižvelgta planuojant 2014–2020 metų Europos Sąjungos (ES) fondų struktūrinės paramos priemones.

Pasak ūkio viceministro Mariaus Skarupsko, siekdami didinti verslumą ir darbo vietų skaičių, ypač regionuose, Ūkio ministerijos specialistai peržiūrės ir kompleksiškai įvertins ministerijos kompetencijos srityje esančias jaunimo verslumo skatinimo priemones. Be to, jau vertinamos Ūkio ministerijos vykdomos verslumo skatinimo veiklos ir ES struktūrinės paramos 2007–2013 m. periodu Lietuvoje įgyvendinamos finansų inžinerijos ir susijusios priemonės, kuriomis verslo pradžiai ar plėtrai gali pasinaudoti ir jaunimas.

Pasiūlymų ir nuomonių dėl jaunimo darbo ir verslumo didinimo Ūkio ministerija laukia el. paštu indre.andrijauskiene@ukmin.lt arba tel. 8 706 64 770.