Naujienos

Data:2012-06-20
Antraštė:Pradedantiesiems verslininkams – nemokamos konsultacijos
Tekstas:

Ūkio ministerija šių metų antrąjį pusmetį vykdo projektą „Verslo ABC“, kurio metu pradedantiesiems verslininkams bus teikiamos nemokamos konsultacijos pagrindiniais verslo organizavimo klausimais, jie galės nemokamai dalyvauti mokymuose „Verslo pradžia“ ir informaciniuose renginiuose, kuriuose bus pristatomos teisinės, ekonominės bei verslo aplinkos naujienos ir sėkmingo verslo istorijos.

Teikiamomis paslaugomis galės pasinaudoti smulkiojo ir vidutinio verslo subjektai, vykdantys veiklą ne ilgiau kaip trejus metus, ir asmenys, ketinantys pradėti verslą.

Ūkio ministerija jau pasirašė sutartis su viešąjį pirkimą laimėjusiais paslaugų teikėjais 9 Lietuvos apskrityse. Nemokamas konsultavimo, mokymo ir informavimo paslaugas konkrečioje apskrityje teiks:
Alytaus apskrityje – VšĮ Alytaus verslo konsultacinis centras;
Kauno apskrityje – UAB „BDO auditas ir apskaita“;
Klaipėdos apskrityje – VšĮ Skuodo informacijos centras;
Marijampolės apskrityje – VšĮ Vilkaviškio turizmo ir verslo informacijos centras;
Panevėžio apskrityje – UAB „Daivalita“ ir VšĮ „Panevėžio konsultacinis centras“ pagal jungtinės veiklos sutartį;
Šiaulių apskrityje – VšĮ Šiaulių verslo inkubatorius;
Tauragės apskrityje – VšĮ Jurbarko verslo informacijos centras;
Utenos apskrityje – UAB „Informacinės konsultacijos“ ir VšĮ Anykščių verslo informacijos centras pagal jungtinės veiklos sutartį;
Vilniaus apskrityje – UAB „BDO auditas ir apskaita“.

Pradedantieji verslininkai, norintys gauti informacijos apie galimybes pasinaudoti nemokamomis paslaugomis, turėtų kreiptis į jų apskrityje paslaugas teikiančią įmonę ar viešąją įstaigą. Šių įstaigų kontaktus rasite čia.

Iš viso per pusmetį, kol bus įgyvendinamas projektas, numatoma suorganizuoti apie 90 verslumo skatinimo renginių, pravesti daugiau kaip 50 mokymų verslo pradžios klausimais, suteikti apie 2,2 tūkst. valandų konsultacijų.

Projektas „Verslo ABC“ finansuojamas iš nacionalinio biudžeto lėšų. Ūkio ministerija šiuo projektu siekia padėti pradedantiesiems verslininkams įsitvirtinti rinkoje ir skatinti Lietuvos gyventojų verslumą.